Moderní plot AERO 100 a AERO 200

Moderní plot AERO100 (lamela 100 mm) nebo AERO200 (lamela 200 mm) je zajímavé řešení podobající se slunolamům, které se používají ve stínící technice. Díky tvaru lamely můžete zvolit plot zcela neprůhledný nebo s větší mezerou může být průhledný. Standardně se plot vyrábí v horizontálním uložení, ale jsme schopni instalovat výplň do hliníkového rámu a díky tomu uložit lamely vertikálně. 

BARVY A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Všechny hliníkové profily a komponenty jsou lakovány práškovou barvou Tiger Drylac. V základním provedení naleznete až 15 barev, které dodáváme v provedeních - polomatné a jemně strukturované, vše bez příplatků. Za příplatek si můžete vybírat z celé škály barev RAL a taktéž z několika dřevodekorů Decoral. Barvy můžete různě kombinovat a bez příplatků vybrat různé barvy do jedné plotové výplně.

ROZMĚRY

 Hliníkový plot dodáváme přesně na míru Vašim požadavkům. Všechny požadavky řešíme individuálně. Díky vyztužovacím profilům jsme schopni dodat až 6000 mm široké pole bez viditelného přerušení.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PLOTŮ

Samozřejmostí všech dodávaných plotů jsou samonosné, posuvné i křídlové brány a branky. Dále pak otočné panely na popelnici, pevné plotové díly na intercom, zabudované schránky a další.

ÚDRŽBA PLOTU

Veškeré plotové systémy Novavisio jsou bezúdržbové.