Okenicový plot Nova

Moderní hliníkový plot s lamelou NOVA je nejprodávanější řešení oplocení. Hliníková lamela připomíná vzhled venkovních žaluzií. Díky tvaru lamel můžete zvolit plot zcela neprůhledný nebo průhledný s větší mezerou. Standardně se plot dodává v horizontálním uložením lamel, ale jsme schopni dodat i výplň do svařovaného rámu a díky tomu uložit lamely vertikálně.

BARVY A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Všechny hliníkové profily a komponenty jsou lakovány práškovou barvou Tiger Drylac. V základním provedení naleznete až 15 barev, které dodáváme v provedeních - polomatné a jemně strukturované, vše bez příplatků. Za příplatek si můžete vybírat z celé škály barev RAL a taktéž z několika dřevodekorů Decoral. Barvy můžete různě kombinovat a bez příplatků vybrat různé barvy do jedné plotové výplně.

ROZMĚRY

 Hliníkový plot dodáváme přesně na míru Vašim požadavkům. Všechny požadavky řešíme individuálně. Díky vyztužovacím profilům jsme schopni dodat až 6000 mm široké pole bez viditelného přerušení.

PŘÍSLUŠENSTVÍ PLOTŮ

Samozřejmostí všech dodávaných plotů jsou samonosné, posuvné i křídlové brány a branky. Dále pak otočné panely na popelnici, pevné plotové díly na intercom, zabudované schránky a další.

ÚDRŽBA PLOTU

Veškeré plotové systémy Novavisio jsou bezúdržbové.

Okenicový plot NOVA 125

 Okenicový plot NOVA 125